2014 yılında anime manga konseptli bir mekanın hayalini kurarken, hayalimizi gerçekleştirmek üzere yola koyulduk ve Konoha’nın hikayesi böyle başladı. Çok da güzel oldu.


about-image
2014 yılında Acıbadem’de kurulan Konoha’yı iki kuzen olarak kurduk.

Mustafa GÜNDOĞAN - 18 yıllık tecrübeye sahip uzakdoğu mutfağı şefi.

Harun ÇİPİL - Öğretmen ve konsept danışmanı.

Restaurant işletmek çok zor ve meşakkatli. Acıbadem bölgesinde 5 yılını dolduran Konoha’ya hala ne zaman kapatacakalar yorumları geliyor.

Tam da bu noktada devreye giren Naruto der ki; Emin olduğun ve doğru bildiğin yoldan asla vazgeçme ve çalışmaya devam et. (This my Shinobi way).

Konoha sadece bir restaurant değil, yaşayan ve üreten bir mekandır. Cosplay Partileri ve Anime Gösterimi etkinliklerimizle 200-300 kişilik misafirlerimizi ağırlayarak Cosplay ruhunu tam olarak yaşayan, etkinliklerimizde sınırsız sushi ve ramen ikramlarımız ile lezzet ve eğlence dolu vakitlerin sahibi olmanın gururunu yaşıyoruz. Ayrıca Türkiye’nin ilk ve tek tematik uzakdoğu restaurantıdır. Konoha ismi, Japon çizer Masaşi KIŞIMOTO tarafından çizilmiş manga serisi kahramanı Naruto’nun yaşadığı köyün isminden gelmektedir. Konoha Japon, Çin ve Thai mutfağının eşsiz karışımını geleneksel yöntemler ile siz değerli misafirleri ile 5 yıldır buluşturuyor.

Naruto ruhunu taşıyan mimarisi ile sizi “başka bir dünya’ya” davet ediyoruz. Tüm bunlara ek olarak “başka bir dünya” 2018’den bu yana Avrupa Yakası Maslak Şubesi ile hizmet verirken, uzakduğu lezzetleri ve konsepti ile sizi ufak bir yolculuğa çıkarıyor.
about-image