BAŞKA BİR DÜNYA

about-image

Türkiye’nin ilk ve tek tematik uzakdoğu restaurantıdır. Konoha ismi japon çizer Masaşi Kişimoto tarafından çizilmiş manga serisinin baş karakteri olan Naruto’nun yaşadığı köyün isminden gelmektedir. Uzakdoğu’nun mistik atmosferinden Çin, Japon ve Thai mutfağının eşsiz karışımını sunan Konoha, uzman şefler tarafından titizlikle hazırlanan lezzetleri siz değerli misafirleriyle 7 yıldır buluşturuyor.

“Naruto” ruhunu taşıyan mimarisi huzurlu atmosferinin; Türk damak zevkine uyarlanmış tatları ile harmanlayan Konoha, sizi “Başka bir dünya’ya” davet ediyor.

Uzakdoğu lezzetlerini tutkuyla tasarlayıp, misafirlerimize wok tavada ve sushi tahtasından çıktığı gibi en taze şekilde sunan Konoha Kasım 2014 tarihinde açılmıştır.

Kurulduğu günden bu yana “that’s my shinobi way” mottosu ile geleneksel yöntemler kullanarak hazırladığı yemekleri ziyaretçilerinin beğenisine sunmaktadır.

Konoha 2014 yılında Acıbadem'de küçük köşe bir restaurantta başlayan bu hikayesini, deneyimli ve işini aşk ile yapan kadrosuyla birlikte marka kimliğini en iyi şekilde yansıtmak, “Başka bir dünya” konseptini hayata geçirmektedir.

Klasik uzakdoğu mutfak anlayışını gerek fiyat-performans gerek hizmet anlayışı gerek de yapmış olduğu anime-cosplay partiler ile daha ileriye taşıyan Konoha şimdi avrupa yakasında Maslak’ta da hizmet veriyor.
about-image
about-image

Sevgi ile ürettiğimiz uzakdoğu yemeklerini kalitemizden asla ödün vermeden, mümkün olan en samimi şekilde ve kendimize özgü lezzetimizle misafirlerimizin beğenisine sunmak.